Logo

Přípravný kurz VMP

Náš přípravný kurz VMP vás vyškolí pro plavbu po řekách, jezerech ale i na moři s průkazem Vůdce malého plavidla. Je skvělou přípravou pro budoucí kapitány na vedení lodi. Jeho obsahem je vše potřebné pro danou úroveň oprávněné M, S a C. Během plavby vás tak nic nezaskočí a vedení lodi hravě zvládnete. Kurzem provede ostřílený kapitán Pavel Kocych.

Stejně jako pro výuku námořního jachtingu jsem i pro kurzy VMP zpracovali vlastní materiály plně odpovídající požadavkům Státní plavební správy. Sestavili jsme je tak, aby byly přehledné a snadno pochopitelné. Ke zkoušce se z nich dobře připravíte. Jako velitelé rekreačních plavidel se k nim pak můžete kdykoliv vracet a obnovovat si tak své znalosti.

Přihlásit se na kurz ➜

🛥️ Chcete velet motorovému člunu s výkonem nad 20 kW? Pak nezapomeňte také na ověření praktických dovedností kategorie M
Chcete jezdit na plachetnici s plochou plachet nad 20 m2? Pak musíte absolvovat také ověření praktických dovedností kategorie S

Připravíme vás na vše

Náš přípravný kurz VMP je koncipovaný tak, abyste zvládli všechny kategorie M, S i C. Na řekách, jezerech a mořích vás tak nic nezaskočí.

Probíraná témata

  1. Plavební nauka
  2. Kategorie M
  3. Kategorie S
  4. Rozšíření na moře C

Časový rozvrh

  • Sobota 9:00 – 19:00
    • Kategorie M
  • Neděle 9:00 – 14:00
    • Kategorie S + C

Místo konání:

Školící středisko SeaTime
Yacht club CERE
Podolské nábřeží
14000 Praha
N 50°3.53810′, E 14°25.10322′

Online nebo prezenčně

Termín si vybírejte také podle toho, zda s námi chcete strávit víkend v učebně, nebo z pohodlí domova sledovat online vysílání.

Přípravný kurz VMP povedou

Přípravný kurz VMP :: Pavel Kocych

Pavel Kocych

Pavel připravil vlastní metodiku a skripta. Během kurzu vás vtáhne poutavým výkladem do světa plavby. Výklad opírá o letité zkušenosti na moři i vnitrozemských vodách. Jeho výklad vás nadchne.

Přípravný kurz VMP :: Dominik Harman

Dominik Harman

Dominik tráví na lodích a okolo nich hóóóódně času. Chorvatsko zná jako své vlastní boty, pravidelně vyplouvá do Řecka a do studených vod Baltského moře. Plaví se po Vltavě a dalších českých vodách.

Přípravný kurz VMP také individuálně

Kurzy umíme také individuálně dle domluvy, stačí nás kontaktovat. Výuka probíhá přímo na krásné motorové lodi Jeanneau Merry Fisher 895. A následuje výcviková plavba s ověřením praxe pro kategorii M.

Termíny a přihlášení


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.