Na všechny naše produkty vám rádi vystavíme dárkový certifikát zabalený v exkluzivním balení v láhvi Více informací

Kurzy

Připravili jsme pro vás rozmanitou nabídku jachtařských kurzů, které vám pomohou být lepším námořníkem. Naši zkušení instruktoři ve vás rozvinou dovednosti potřebné pro bezpečnou a bezstarostnout plavbu.

Blížící se kurzy:

Vysílačka

Kurz SRC : Průkaz na vysílačku

16.12.2023 9:00
Potápění

Nádechové potápění pro jachtaře

9.12.2023 13:00
První pomoc

První pomoc na moři

14.12.2023 15:00
fast-boat-sea-bali-indonesia-aerial-view-luxury-floating-boat-transparent-turquoise

Přehled všech kurzů

Vyberte si z naší nabídky kurzů ten správný právě pro vás.

Vyberte druh kurzu:

Datum kurzu:

Způsob kurzu:

Smazat všechny filtry

Naši kapitáni

Naši kapitáni jsou ostřílení mořští vlci, na moři je jen tak něco nepřekvapí. Všichni jsou také instruktoři námořního jachtingu a předají vám maximum ze svých zkušeností.
dominik_harman_kapitan_a_lektor
Dominik Harman Kapitán & Lektor

Dominik je náš nejaktivnější kapitán. Ročně stráví na moři až 30 týdnů. Chorvatsko a Řecko zná jako své vlastní boty a pravidelně vyplouvá do dalších jachtařských destinací.

pavel_kocych_kapitan_a_lektor
Pavel Kocych Kapitán & Lektor

Pavel připravil vlastní metodiku a skripta. Během kurzu vás vtáhne poutavým výkladem do světa jachtingu. Výklad opírá o letité zkušenosti na moři. Jeho meteorologie vás nadchne.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým

Naše kurzy a plavby můžete zakoupit formou dárkového poukazu. Rádi vám zašleme prémiové dárkové balení v lahvi jehož rozbalování je zážitkem. Nebo vyberte dárek pro jachtaře na našem eshopu.

Dárkové poukazy pro jachtaře

fast-boat-sea-bali-indonesia-aerial-view-luxury-floating-boat-transparent-turquoise

Obchod s vybavením a literaturou

E-shop

Kdo s námi již vyplul?

Hodnocení z první ruky - prohlédněte si recenze a hodnocení od spokojených mořeplavců, kteří absolvovali naše kapitánské kurzy a plavby.

Petr Vacek

Absolvoval jsem kurz na SRC, velmi dobre vedeny, zejmena Pavlem Kocychem, skvele studijni materialy vcetne audio nahravek. Tesim se na budouci zazitky na mori s touhle partou!

Miroslav Jindra

U Seatime jsem delal SRC i praxi Cecka a bylo to oboje paradni! Moc diky a tesim se zase nekdy na plavbu.

Michal Ondra

Po praktickém kurzu C jsem absolvoval svoji první plavbu. Posádka je nadšená.

Sendy Fiala

Líbilo se mi, jak přednášky vedl Pavel Kocych. Minulý týden jsem absolvoval část týdenní plavby z Mallorky na Ibizu…

Dominik Záboj

Praktický kurz od SeaTime s kapitánem Pavlem v netradiční lokalitě – Stockholm, Švédsko. Jedním slovem “geniální”!

Vašek Duda

Účastnil jsem se plavby na Kanárské ostrovy. Služby Seatime hodnotím hodně vysoko

Co se děje na moři?

Náš jachtařský blog je plný zkušeností, rad, tipů a triků pro pohodovou a bezpečnou plavbu na moři. Píší jej jachtaři jachtařům.

Jak převzít charterovou jachtu

Dobře provedené převzetí lodě je předpokladem pohodové a bezpečné plavby. Nikdo přece nechceme odhalit nefunkční vybavení až na moři, když je vše možné v klidu vyřešit ještě v marině před vyplutím. Proto kontrole věnujte dostatečný čas a buďte pečliví. Den nalodění je většinou hektický. Převzetí lodě přesto nepodceňujte a snažte…

Cestování letadlem se samonafukovací záchranou vestou

Jak jistě víte, naši kapitáni během Sportovních a kondičních plaveb vesty vyžadují. Přinášíme proto naše zkušenosti a tipy ohledně cestování letadlem se samonafukovací záchrannou vestou. Podle aktuálních předpisů může mít každý cestující letadlem v zavazadle jednu záchrannou vestu se dvěma kartušemi CO₂ a k tomu maximálně dvě kartuše náhradní. Změny…

Jaké pojištění pro jachtaře vybrat pro vaši bezstarostnou plavbu?

Kdy uzavřít pojištění kauce a kdy přibrat i pojištění odpovědnosti skippera? Přemýšlíte nad tím, které další pojištění se hodí právě pro vás? Připravili jsme pro vás přehled všech dostupných pojištění pro jachtaře tak, jak je nabízí naše partnerská společnost Boatsafe. Pro svůj klid před svojí další plavbou zvažte především pojištění:…

Naše plavba na Kanárské ostrovy [2023]

Před pár hodinami před našima očima spektakulárně zapadlo Slunce za ostrov La Gomera, který teď vidíme s jeho hornatou siluetou a několika oddělenými ostrůvky nočního osvětlení na obzoru před námi. Sedíme na střešní terase malého hotýlku v obci Chío na jihozápadní straně Tenerife a pomalu se blíží čas zalézt do…