Dárkové poukazy

Obdarujte své nejbližší dárkem na celý život! Věnujte jim dárkový poukaz pro jachtaře! Třeba ten s kombinací všeho, co je potřeba pro získání kapitánského průkazu! Takový dárek ocení nejen obdarovaný, ale i celá rodina! Není totiž lepší dovolené než na jachtě!

Rádi vám vystavíme poukaz na jakýkoliv produkt z naší nabídky, stačí jej zakoupit a následně napsat mail na dominik@seatime.cz a na všem se domluvíme 🙂

Na výběr jsme připravili celou řadu zajímavých dárkových poukazů včetně výhodné kombinace různých produktů, a v originálním dárkovém balení se vzkazem (dárkovým poukazem) v láhvi! Balení obsahuje láhev s dárkovým poukazem námořním vzkazem a vzorkem dobrého námořnického rumu.

Koupit dárkový poukaz

Dárkové poukazy - SeaTime

Dárkové balení se vzkazem v láhvi

Nabídka dárkových poukazů:

Vysílačka

Takový poukaz ocení stávající i budoucí kapitáni námořních jachet! Průkaz radiooperátora by měl vlastnit každý kapitán a průkaz SRC je tou nejlepší volbou!

Nádechové potápění pro jachtaře

Každý správný kapitán musí zvládnout ponor do kotevní hloubky. Jenže ta je kolikrát i deset metrů a ponořit se tam není vůbec jednoduché! Obdarujte kapitána kurzem nádechového potápění. Sám si později vybere vhodný termín!

Poukaz na sportovní nebo poznávací plavbu

Naše sportovní a poznávací plavby jsou zážitkem pro všechny účastníky, kde si každý přijde na své! Jachtaři nasbírají nové zkušenosti pod vedením zkušených kapitánů, milovníci dobrého jídla ochutnají skvělé místní speciality a objevitelé poznají nová místa. Dárkový poukaz vám vystavíme na danou hodnotu a obdarovaný si sám vybere jaké plavby se chce účastnit, výběr je opravdu bohatý a každý rok připravujeme nové zajímavé destinace.

Teoretický kurz C

Je vstupní branou do světa námořního jachtingu! Budoucí kapitány připravíme na život na moři! K tomuhle balíčku přihodíme navíc zkoušku v hodnotě 1 500 Kč zdarma! Obdarovaný si pak sám může vybrat vhodný termín kurzu a zkoušky!

Praktický kurz C

Při týdenní plavbě naučíme uchazeče ovládat loď jako správný mořský vlk! Je to skvělý dárek! Je úplně jedno, jestli uchazeč absolvuje jako první praxi, či teorii. K vydání průkazu potřebuje obojí 🙂 Budoucí kapitán si sám může vybrat vhodný termín kurzu a zkoušky!

Balíček Kapitán

Obsahuje vše potřebné pro získání kapitánského průkazu Velitel námořní jachty C. Budoucí kapitán si sám zvolí termín teoretického kurzu, zkoušky a praktického výcviku na moři. Jakmile vše úspěšně dokončí, získá kapitánský průkaz.

Balíček Kapitán + vysílačka

Obsahuje vše potřebné pro získání kapitánského průkazu Velitel námořní jachty C. Budoucí kapitán si sám zvolí termín teoretického kurzu, zkoušky a praktického výcviku na moři. Jakmile vše dokončí, získá kapitánský průkaz. Navíc je tento balíček rozšířen o účast na kurzu SRC, pro získání průkazu radiooperátora. Průkaz na vysílačku totiž každý správný kapitán potřebuje!

Design dárkových poukazů lze upravit dle vašeho přání.

Koupit dárkový poukaz pro jachtaře

Dárkové poukazy zasíláme do pár hodin po objednání, klidně i na Štědrý den! Kromě výše uvedených variant Vám dárkový poukaz rádi vystavíme i na jakýkoliv jiný produkt z naší nabídky!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.