Průkaz C

Teoretický kurz C

Intenzivní teoretický kurz vás uvede do světa námořního jachtingu. Je výbornou vstupní přípravou život na moři a po jeho absolvování pro vás zkouška nebude problém.

1.3.2023 17:00 Praha
Cena kurzu:
6 490 Kč
Termíny a přihlášení
teoreticky-kurz-C

Informace o kurzu:

Teoretický kurz C pro získání kapitánského průkazu Velitel námořní jachty C je obvykle prvním seznámením kadetů se světem námořního jachtingu. Je skvělou přípravou pro budoucí kapitány pro vedení námořní jachty. Jeho obsahem je vše potřebné pro danou úroveň kapitánského oprávnění. Na moři vás tak nic nezaskočí a i zkoušku hravě zvládnete. Kurzem vás provedou ostřílení kapitáni. Jejich výklad vás rozhodně nudit nebude, doplňují jej praktickými zkušenostmi a zážitky z moře a celý kurz tak uteče jako voda!

Pro výuku námořního jachtingu jsme zpracovali vlastní materiály odpovídající Doporučení pro výcvik jachtařů vydanému Ministerstvem dopravy ČR. Vytvořili jsme je tak, aby byly přehledné a snadno pochopitelné. Ke zkoušce se z nich dobře připravíte. Jako kapitáni se k nim pak můžete kdykoliv vracet a obnovovat si tak své znalosti.

Výukové předměty

  1. Plavební nauka
  2. COLREG a námořní právo
  3. Navigace a navigační příklady
  4. Námořní meteorologie
  5. Angličtina
  6. Zdravověda

Časový rozvrh kurzu

  • Pátek 17:00 – 21:00
  • Sobota 9:00 – 21:00
  • Neděle 9:00 – 15:00

Naše vlastní skripta

Účastníci teoretického kurzu Velitel námořní jachty C dostanou detailně zpracované učební materiály z naší vlastní dílny, ty jsou skvělou průpravou ke zkoušce. Později se k nim můžete kdykoliv vracet a obnovovat si tak své znalosti. Ve skriptech je také detailně zpracovaná angličtina ke zkoušce.

Teoretický kurz C - SeaTime

Naše skripta pro účastníky kurzu C

 

Termíny a přihlášení:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Další kurzy z naší nabídky