Velitel námořní jachty B

Získání kapitánského průkazu Velitel námořní jachty B je s námi jednoduché. Připravíme vás na zkoušky i budoucí život kapitána v přílivových vodách.

Cena kurzu:
8 499 Kč
Přihlásit se na kurz
jachtaing-gennaker

Co tě čeká a nemine?

Pro získání kapitánského průkazu Velitel námořní jachty B vřele doporučujeme absolvovat náš teoretický přípravný kurz, což vám výrazně usnadní složení zkoušky. K vydání průkazu je rovněž nezbytné získat mít dostatečnou praxi naplutých námořních mil pod dohledem zkušených kapitánů, zejména v přílivových vodách.
1

Teoretický kurz B

Přípravný kurz B strávíte v příjemném prostředí Yachtclubu CERE, během kterého prohloubíte své námořní znalosti. Naučíte se námořní navigaci v přílivových vodách, více do hloubky probereme meteorologii, námořní právo i pravidla COLREG. Budete zase o kousek lepšími a moudřejšími kapitány. Díky tomu snadno složíte zkoušku a znalosti oceníte během svých dalších plaveb.

2

1500 NM v přílivových vodách

Pro vydání průkazu potřebujete naplout 1 000 mil na vlastní pěst a dalších 1 500 mil pod vedením zkušených kapitánů. Naše plavby probíhají dále než 20 NM mil od pobřeží a tak jsou skvělou příležitostí ke sbírání Béčkových mil. Vyplujte s námi za dobrodružstvím a nasbírejte potřebné míle a nové zkušenosti.

3

Teoretická zkouška

Zkouška z teorie je nezbytným krokem k vydání kapitánského průkazu. Absolvovali jste náš teoretický přípravný kurz? Výborně, pak jste na zkoušku skvěle připraveni.

plachetnice_kurz_seatime

Průkaz Velitel námořní jachty B

Kapitánský průkaz Velitel námořní jachty B posouvá znalosti a dovednosti zase o kousek dále.

  • Opravňuje vás k vedení námořní jachty na moři nejdále do 200 NM od pobřeží, s maximální délkou lodi 24m a v jakémkoliv počasí.
  • Pro vydání kapitánského průkazu musíte doložit nepluté míle: minimálně 1000 námořních mil ve funkci velitele jachty a 1500 námořních mil ve vzdálenosti více než 20 námořních mil od pobřežní linie pod dohledem velitele jachty (české B nebo A).
  • Vydává se na 10 let, po uplynutí této doby musíte zažádat o prodloužení

Kdo tě kapitánským kurzem povede?

Získáním kapitánského průkazu vás provedou naši zkušení kapitáni. Na moři tráví mnoho času a tak moc dobře vědí o čem mluví a co je důležité.
dominik_harman_kapitan_a_lektor
Dominik Harman Kapitán & Lektor

Dominik je náš nejaktivnější kapitán. Ročně stráví na moři až 30 týdnů. Chorvatsko a Řecko zná jako své vlastní boty a pravidelně vyplouvá do dalších jachtařských destinací.

pavel_kocych_kapitan_a_lektor
Pavel Kocych Kapitán & Lektor

Pavel připravil vlastní metodiku a skripta. Během kurzu vás vtáhne poutavým výkladem do světa jachtingu. Výklad opírá o letité zkušenosti na moři. Jeho meteorologie vás nadchne.

Důležité dokumenty pro vydání kapitánského průkazu

Následující dokumenty jsou potřebné pro vydání průkazu Velitel námořní jachty. Stáhněte si vše potřebné na jednom místě.

Termíny a přihlášení

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.