Průkaz B

Teoretický kurz B

Získejte s námi pokročilý kapitánský průkaz Velitel námořních jachty B. Kurzem vás provedou zkušení kapitáni, prohloubíte své námořní znalosti, budete zase o kousek lepší kapitáni a zkoušku zvládnete bez sebemenšího zaváhání. 

1.12.2023 13:00 Praha
Cena kurzu:
8 490 Kč
Termíny a přihlášení
teoreticky-kurz-B

Informace o kurzu:

Chcete se v jachtingu posunout dále a získat vyšší kapitánský průkaz B – Velitel námořní jachty mořské plavby? Pak jste u nás správně! Intenzivní třídenní teoretický kurz B je skvělou přípravou jak ke zkoušce, tak na budoucí život zkušeného kapitána a plavbu v přílivových vodách. Seznamuje uchazeče s problematikou mořské plavby a navigace v přílivových vodách.

Na teoretický kurz B jsme připravili rozšiřující výukové materiály, staví na základech a uvádí studenty do složitější problematiky  především námořní navigace a meteorolgoie,  jak pro průkaz Velitel námořní jachty B udává zkouškový řád.

Při tvorbě jsme vycházeli z naší praxe a Doporučení pro výcvik jachtařů vydaného Ministerstvem dopravy ČR. Prohloubíte si tak znalosti ve všech oblastech, především pak v námořní navigaci a meteorologii. Vytvořili jsme je tak, aby byly srozumitelné a přehledné. Ke zkoušce se z nich dobře připravíte. Později se k nim můžete kdykoliv vracet a obnovovat si tak své znalosti. Na kurzu se také naučíte počítat navigační příklady se zohledněním slapových jevů a proudů.

Výukové předměty

  1. Plavební nauka
  2. COLREG a námořní právo
  3. Navigace a navigační příklady
  4. Námořní meteorologie
  5. Angličtina
  6. Zdravověda

Časový rozvrh kurzu

  • Pátek 13:00 – 20:00
  • Sobota 9:00 – 20:00
  • Neděle 9:00 – 15:00

Chybí vám napluté míle?

Přihlaste se na některou z našich sportovních plaveb. Pravidelně vyplouváme do nejlepších, ale i zapomenutých jachtařských destinací. Máte tak jedinečnou možnost nasbírat majle pod vedením zkušených kapitánů!

Termíny a přihlášení

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.