VMP

Přípravný kurz VMP

Teoretický přípravný kurzu pro získání kapitánského průkazu Vůdce malého plavidla je skvělou průpravou nováčků do lodního světa. 

22.7.2024 9:00 Praha

Informace o kurzu:

Náš přípravný kurz VMP vás vyškolí pro plavbu po řekách, jezerech ale i na moři s průkazem Vůdce malého plavidla. Je skvělou přípravou pro budoucí kapitány na vedení lodi. Jeho obsahem je vše potřebné pro danou úroveň oprávněné M, S a C. Během plavby vás tak nic nezaskočí a vedení lodi hravě zvládnete.

Stejně jako pro výuku námořního jachtingu jsem i pro kurzy VMP zpracovali vlastní materiály plně odpovídající požadavkům Státní plavební správy. Sestavili jsme je tak, aby byly přehledné a snadno pochopitelné. Ke zkoušce se z nich dobře připravíte. Jako velitelé rekreačních plavidel se k nim pak můžete kdykoliv vracet a obnovovat si tak své znalosti.

🛥️ Chcete velet motorovému člunu s výkonem nad 20 kW? Pak nezapomeňte také na ověření praktických dovedností kategorie M
Chcete jezdit na plachetnici s plochou plachet nad 20 m2? Pak musíte absolvovat také ověření praktických dovedností kategorie S

Připravíme vás na vše

Náš přípravný kurz VMP je koncipovaný tak, abyste zvládli všechny kategorie M, S i C. Na řekách, jezerech a mořích vás tak nic nezaskočí.

Probíraná témata

  1. Plavební nauka
  2. Kategorie M
  3. Kategorie S
  4. Rozšíření na moře C

Časový rozvrh

  • Sobota 9:00 – 19:00
    • Kategorie M
  • Neděle 9:00 – 14:00
    • Kategorie S + C

Přípravný kurz VMP také individuálně

Kurzy umíme také individuálně dle domluvy, stačí nás kontaktovat. Výuka probíhá přímo na krásné motorové lodi Jeanneau Merry Fisher 895. A následuje výcviková plavba s ověřením praxe pro kategorii M.

Termíny a přihlášení

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.