Logo

Naši kapitáni

Naši kapitáni a instruktoři jsou ostřílení mořští vlci s bohatými zkušenostmi s mořeplavbou ve vodách sedmi oceánů. Můžete se na ně spolehnout v každé situaci.

Pavel Kocych

Pavel je naším nejzkušenějším skipperem. S jachtingem začal už v osmnácti letech ve vodách Baltského moře a lásku k tomuto koníčku a práci zároveň si zachoval dodnes. Dlouhodobě se věnuje výuce námořního jachtingu, ke kterému přivedl už několik generací. Je mistrem námořní meteorologie a sám připravil metodiku výuky s řadou vlastních výukových materiálů.

Více o kapitánovi

Dominik Harman

Kolem vody a lodí se motá už od malička a je náš nejaktivnější kapitán, vždyť aby ne, na moři stráví i 30 týdnů ročně. Díky tomu ho na moři jen tak něco nepřekvapí a postupem času se stal mistrem přístavních manévrů. Je také naším dvorním fotografem a pilotem dronu.

více o kapitánovi

Jan Kašpar

Honza první námořní zkušeností nasbíral od Pavla Kocycha. Dnes s bohatými znalostmi, naprostým klidem a pohodou vede každou plavbu za novým dobrodružstvím a zkušenostmi. Je spoluautorem našich výukových materiálů a pravidelně přispívá do odborné jachtařské literatury. Má zkušenosti ze všech evropských destinací.

Michal Krysta

Sotva se naučil chodit naskočil na palubu malé plachetnice a vyzkoušel sílu přírody, kterou si zamiloval. Touha po dobrodružství ho zavedla k různým extrémním sportům, ale jachting vyhrál. Sám postavil loď se kterou absolvoval sólový závod přes Atlantic Transat 2021 a doplul na 2.místě. Během své závodní kariery nasbíral bohaté zkušenosti, které rád předává dále.

Tomáš Procházka