Lodní deník

Lodní deník kapitána

18:00 - 22:00 Online
Cena přednášky:
Zdarma
Termíny a přihlášení
kapitan_lodni_denik

Informace o přednášce:

Tápete v tom jak správně vyplňovat lodní deník kapitána během plavby? Už nemusíte. Během tematické přednášky vám řekneme vše potřebné. Povíme si zajímavosti o historii lodního deníku. Proč vůbec vznikl a proč je dobré a především nutné ho vyplňovat. Také vám ukážeme, jak vyplňujeme lodní deník kapitána my. Předlohu lodního deníku od nás dostanete k vytištění. Během praktické části přednášky si ho společně cvičně vyplníme. Pro svoji další plavbu tak budete mít skvělý vzor.

Proč se lodním deníkem kapitána zabýváme?

  1. Povinností každého kapitána, skippera a držitele průkazu Velitel námořní jachty je vést si během plavby lodní deník. Nezáleží na tom, jestli se jedná o týdenní charterovou plavbu nebo přeplavbu Atlantiku. Lodní deník si musí kapitán lodi vést vždy.
  2. Do lodního deníku se zapisuje mnoho informací (o trase plavby, událostech na lodi, kurzech, počasí, tlaku), nejeden námořník by se v tom až ztratil. Nemusíte mít ale strach, během přednášky si vše projdeme, vysvětlíme a na vaší další plavbě budete mít skvělý lodní deník.

Během našich jachtařských toulek jsme posbírali různé varianty lodních deníků, které Vám samozřejmě rádi ukážeme. V některých zemích, například v Německu, dostanete k pronajaté lodi deník, který musíte na konci plavby vyplněný odevzdat.

Během přednášky  se dozvíte

  • Jak a proč vznikl lodní deník
  • Proč je nutné si lodní deník vést
  • Jaké informace a data zapisovat do lodního deníku
  • Jak vyplňovat lodní deník
  • Ukážeme Vám jak vyplňujeme lodní deník my
  • Lodní deník si společně vyplníme

Stáhněte si předlohu deníku a vytiskněte si ji. Během přednášky ji budete potřebovat. Ke stažení nabízíme variantu pro tisk na formát A3, kterou potom přeložíte do sešitu A4, nebo variantu A4 se samostatnými listy.

Přihlášení

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.