Logo

Dárkové poukazy pro jachtaře

Obdarujte své nejbližší dárkem na celý život! Věnujte jim dárkový poukaz pro jachtaře! Třeba ten s kombinací všeho, co je potřeba pro získání kapitánského průkazu! Takový dárek ocení nejen obdarovaný, ale i celá rodina! Není totiž lepší dovolené než na jachtě!

Dárkové poukazy pro jachtaře

Na výběr jsme připravili celou řadu zajímavých dárkových poukazů včetně výhodné kombinace různých produktů:

Vysílačka

Takový poukaz ocení stávající i budoucí kapitáni námořních jachet! Průkaz radiooperátora by měl vlastnit každý kapitán a průkaz SRC je tou nejlepší volbou!

Koupit ➜

Nádechové potápění pro jachtaře

Každý správný kapitán musí zvládnout ponor do kotevní hloubky. Jenže ta je kolikrát i deset metrů a ponořit se tam není vůbec jednoduché! Obdarujte kapitána kurzem nádechového potápění. Sám si později vybere vhodný termín!

Koupit ➜

Teoretický kurz C

Je vstupní branou do světa námořního jachtingu! Budoucí kapitány připravíme na život na moři! K tomuhle balíčku přihodíme navíc zkoušku v hodnotě 1 500 Kč zdarma! Obdarovaný si pak sám může vybrat vhodný termín kurzu a zkoušky!

Koupit ➜

Praktický kurz C

Při týdenní plavbě naučíme uchazeče ovládat loď jako správný mořský vlk! Je to skvělý dárek! Je úplně jedno, jestli uchazeč absolvuje jako první praxi, či teorii. K vydání průkazu potřebuje obojí 🙂 Budoucí kapitán si sám může vybrat vhodný termín kurzu a zkoušky!

Koupit ➜

Balíček Kapitán

Obsahuje vše potřebné pro získání kapitánského průkazu Velitel námořní jachty C. Budoucí kapitán si sám zvolí termín teoretického kurzu, zkoušky a praktického výcviku na moři. Jakmile vše úspěšně dokončí, získá kapitánský průkaz.

Koupit ➜

Balíček Kapitán + vysílačka

Obsahuje vše potřebné pro získání kapitánského průkazu Velitel námořní jachty C. Budoucí kapitán si sám zvolí termín teoretického kurzu, zkoušky a praktického výcviku na moři. Jakmile vše dokončí, získá kapitánský průkaz. Navíc je tento balíček rozšířen o účast na kurzu SRC, pro získání průkazu radiooperátora. Průkaz na vysílačku totiž každý správný kapitán potřebuje!

Koupit ➜

Design dárkových poukazů lze upravit dle přání zákazníka

Koupit dárkový poukaz pro jachtaře

Dárkové poukazy zasíláme do pár hodin po objednání, klidně i na Štědrý den! Kromě výše uvedených variant Vám dárkový poukaz rádi vystavíme i na jakýkoliv jiný produkt z naší nabídky!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.