Logo

Teoretický kurz B

Chcete se v jachtingu posunout dále a získat vyšší kapitánský průkaz B – Velitel námořní jachty mořské plavby? Pak jste u nás správně! Intenzivní třídenní teoretický kurz B je skvělou přípravou jak ke zkoušce na na budoucí život zkušeného kapitána. Seznamuje uchazeče s problematikou mořské plavby a navigace v přílivových vodách.

Připravili jsme pro rozšiřující výukové materiály speciálně pro kurz Velitel námořní jachty B. Při tvorbě jsme vycházeli z naší praxe a Doporučení pro výcvik jachtařů vydaného Ministerstvem dopravy ČR. Prohloubíte si tak znalosti ve všech oblastech, především pak v námořní navigaci a meteorologii. Vytvořili jsme je tak, aby byly srozumitelné a přehledné. Ke zkoušce se z nich dobře připravíte. Později se k nim můžete kdykoliv vracet a obnovovat si tak své znalosti. Na kurzu se také naučíte počítat navigační příklady se zohledněním slapových jevů a proudů.

Přihlásit se na kurz ➜

Výukové předměty

  1. Plavební nauka
  2. COLREG a námořní právo
  3. Navigace a navigační příklady
  4. Námořní meteorologie
  5. Angličtina
  6. Zdravověda

Časový rozvrh kurzu

  • Pátek 13:00 – 20:00
  • Sobota 9:00 – 20:00
  • Neděle 9:00 – 15:00

Místo konání:

Školící středisko SeaTime
Yacht club CERE
Podolské nábřeží
14000 Praha
N 50°3.53810′, E 14°25.10322′

Chybí vám napluté míle?

Přihlaste se na některou z našich sportovních plaveb. Pravidelně vyplouváme do nejlepších, ale i zapomenutých jachtařských destinací. Máte tak jedinečnou možnost nasbírat majle pod vedením zkušených kapitánů!

Kurzem B vás provedou

Pavel Kocych

Pavel připravil vlastní metodiku a skripta. Během kurzu vás vtáhne poutavým výkladem do světa jachtingu. Výklad opírá o letité zkušenosti na moři. Jeho meteorologie vás nadchne.

Dominik Harman

Dominik tráví na moři hóóóódně času. Chorvatsko zná jako své vlastní boty, pravidelně vyplouvá do Řecka a na Baltského moře. Během kurzu vás provede plavební naukou a angličtinou.

další zkušení kapitáni

Během kurzu nás doplňují zkušení kapitáni a odborníci na konkrétní témata. Dostanete od nich ty nejlepší informace.

Termíny a přihlášení:


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.