Logo

Teoretický kurz C

Teoretický kurz C je obvykle prvním seznámením kadetů se světem námořního jachtingu. Je skvělou přípravou pro budoucí kapitány na vedení lodi. Jeho obsahem je vše potřebné pro danou úroveň kapitánského oprávnění. Na moři vás tak nic nezaskočí a i zkoušku hravě zvládnete. Kurzem vás provedou ostřílení kapitáni. Jejich výklad vás rozhodně nudit nebude, doplňují jej praktickými zkušenostmi a zážitky z moře a celý kurz tak uteče jako voda!

Pro výuku námořního jachtingu jsme zpracovali vlastní materiály odpovídající “Doporučení pro výcvik jachtařů” vydanému Ministerstvem dopravy ČR. Vytvořili jsme je tak, aby byly přehledné a snadno pochopitelné. Ke zkoušce se z nich dobře připravíte. Jako kapitáni se k nim pak můžete kdykoliv vracet a obnovovat si tak své znalosti.

Přihlásit se na kurz ➜

⚠️ Nezapomeňte se také přihlásit na zkoušku a praktický kurz na moři.

Výukové předměty

  1. Plavební nauka
  2. COLREG a námořní právo
  3. Navigace a navigační příklady
  4. Námořní meteorologie
  5. Angličtina
  6. Zdravověda

Časový rozvrh kurzu

  • Pátek 17:00 – 21:00
  • Sobota 9:00 – 21:00
  • Neděle 9:00 – 15:00

Místo konání:

Školící středisko SeaTime
Yacht club CERE
Podolské nábřeží
14000 Praha
N 50°3.53810′, E 14°25.10322′

Online nebo prezenčně

Termín si vybírejte také podle toho, zda s námi chcete strávit víkend v učebně, nebo z pohodlí domova sledovat online vysílání.

Kurzem vás provedou

Pavel Kocych

Pavel připravil vlastní metodiku a skripta. Během kurzu vás vtáhne poutavým výkladem do světa jachtingu. Výklad opírá o letité zkušenosti na moři. Jeho meteorologie vás nadchne.

Dominik Harman

Dominik tráví na moři hóóóódně času. Chorvatsko zná jako své vlastní boty, pravidelně vyplouvá i do Řecka a do studených vod Baltského moře. Během kurzu vás provede plavební naukou a angličtinou.

další zkušení kapitáni

Během kurzu nás doplňují zkušení kapitáni a odborníci na konkrétní témata. Dostanete od nich ty nejlepší informace.

Termíny a přihlášení

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.